house-753271_1280_2.jpg

Typ nieruchomości: kawalerka

Lokalizacja: Centrum Poznania

Powierzchnia: 33 m2

Opis nieruchomości: Kawalerka o powierzchni 33m2 znajduje się w budynku mieszkalnym oddanym do użytku w 2012 roku. Mieszkanie jest wykończone. Znajduje się w nim oddzielna łazienka o powierzchni 7m2, a także pokój połączony z kuchnią. Stan mieszkania bardzo dobry. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze.

Okolica: Blok mieszkalny znajduje się w ścisłym centrum Poznania. Bardzo dobre połączenie z każdą częścią miasta. W bliskiej odległości znajduje się siłownia, basen, kino.

Cena: 250 tys. zł

 

living-room-728732_1920.jpgTyp nieruchomości: mieszkanie dwupokojowe

Lokalizacja: Kraków, ul. Brzozowa

Powierzchnia: 54 m2

Opis nieruchomości: Blok mieszkalny, w którym usytuowane jest mieszkanie został wybudowany w 2002 roku. Mieszkanie było wynajmowane przez 10 lat spokojnej rodzinie. Obecnie wymagany jest remont, aby można było w nim zamieszkać. Blok jest ocieplony, mieszkanie jest słoneczne z ekspozycją wschodnią.

Okolica: Budynek znajduje się na obrzeżach Krakowa, jednak a bardzo dobrym dojazdem do centrum - szybkim tramwajem w 30 minut można znaleźć się w okolicach Rynku.

Cena: 380 tys. zł

 

 

living-room-977416_1920.jpgTyp nieruchomości: mieszkanie jednopokojowe

Lokalizacja: Warszawa, ul. Jaworowa

Powierzchnia: 33 m2

Opis nieruchomości: Mieszkanie dwupokojowe, gotowe do zamieszkania, wykończone. Łazienka wykończona płytkami ceramicznymi, podobnie jak kuchnia. W pokojach znajdują się panele. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w nowoczesnym bloku z windą.

Okolica: Blok mieszkalny znajduje się w Warszawie w odległości około 10 minut tramwajem od centrum, spokojna okolica z dobrym dojazdem do każdej części Warszawy

Cena: 250 tys. zł

 

 

livingroom-1032733_1280.jpg

Typ nieruchomości: mieszkanie typu studio na poddaszu

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Morska

Powierzchnia: 54 m2

Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na poddaszu w zabytkowej kamienicy. Jest przestronne i przytulne. Jest świeżo po generalnym remoncie - zostały wymienione okna i instalacje. Ozdobą mieszkania są ciekawie zdobione lukarny.

Okolica: Kamienica znajduje się w odległość 20 minut pieszo od centrum Gdańska. Miejsc jest bardzo dogodne pod względem komunikacyjnym, obok znajduje się pętla z tramwajami i autobusami odjeżdżającymi w różne strony miasta.

Cena: 300 tys. zł

 

 

furniture-998265_1280.jpg

Typ nieruchomości: mieszkanie trzypokojowe

Lokalizacja: Wrocław, ul. Kolejowa

Powierzchnia: 57 m2

Opis nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w bloku wybudowanym w w2013 roku. jest całkowicie nowe i do tej pory niezamieszkałe. Zaletą mieszkania jest słoneczna ekspozycja i dodatkowy balkon znajdujący się w sypialni. W mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie i salon połączony z kuchnią. Mieszkanie jest przestronne i funkcjonalnie rozplanowane.

Okolica: Blok mieszany znajduje się na obrzeżach Wrocławia, w cichej okolicy. Niedaleko znajduje się park oraz szkoła, a także kompleks sportowy.

Cena: 470 tys. zł