single-family-home-1026383_1920.jpgTyp nieruchomości: Dom wolnostojący

Lokalizacja: Kraków, ul. Parkowa

Powierzchnia: 169 m2

Opis nieruchomości: Dom wybudowany w technologii ekologicznej. Duże okna od strony południowej zapewniają bardzo dobre doświetlenie budynku, zapewniają również naturalne połączenie z ogrodem. W domu znajdują się 4 sypialnie, kuchnia, dwie łazienki, garderoba, spiżarnia i kotłowni. Przy domu znajduje się duży i przestronny ogród.

Okolica: Dom zlokalizowany jest w spokojnej okolicy. W niedalekiej odległości od parku. Okolica jest zielona, w niedalekiej odległości znajduje się plac zabaw, przedszkole, szkoła, jak również sklep spożywczy i apteka.

Cena: 390 tys. zł.

 

single-family-home-1026370_1920.jpgTyp nieruchomości: Dom wolnostojący typu villa

Lokalizacja: Wrocław, ul. Jaśminowa

Powierzchnia: 243 m2

Opis nieruchomości: Villa została wybudowana w 2010 roku. Przy domu znajduje się ciekawie zaprojektowanie ogród. Efektowny podcień oprócz funkcji dekoracyjnej pełni również funkcję użytkową. Duże przeszkalania w całym domu zapewniają bardzo dobre doświetlenie. Przeszklony balkon nadaje domowi ciekawy charakter.

Okolica: Dom znajduje się na obrzeżach Wrocławia, w spokojnej i cichej okolicy. W niedalekiej odległości znajduje się centrum rozrywki. W pobliżu znajdują się sklepy i szkoła.

Cena: 580 tys.

 

office-building-1026494_1920.jpgTyp nieruchomości: Dom wolnostojący

Lokalizacja: Marki pod Warszawą

Powierzchnia: 290 m2

Opis nieruchomości: Dom wybudowany w stylu nowoczesnym. Zachwycają ogromne przeszklenia, które zapewniają bardzo dobre doświetlenie od strony południowej. Szczególną uwagę zwraca część domu, która wysunięta jest w stronę jeziora, w której znajduje się strefa nocna. W strefie dziennej znajduje się ogromny salon, dwie łazienki, przestronna kuchnia i pomieszczenia gospodarcze.

Okolica: Dom znajduje się w spokojnej okolicy w sąsiedztwie jeziora. Nieopodal znajduje się również las. Jest to okolica idealna dla osób, które lubią ciszę, spokój i obcowanie z naturą.

Cena: 790 tys. zł

 

semi-detached-house-1026391_1920.jpgTyp nieruchomości: Zabudowa szeregowa

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Wrzosawa

Powierzchnia: 180 m2

Opis nieruchomości: Jest dom wybudowany w zabudowie szeregowej. W domu znajdują się 4 sypialnie, przestronny salon połączony z kuchnią, jak również dwie łazienki. Budynek zachowany jest w nowoczesnym stylu. Przy każdym domu znajduje się garaż. Duża ilość ciekawie zaprojektowanej zielni. Całość zabudowy jest ogrodzona.

Okolica: Dom znajduje się w niedalekiej odległości od centrum miasta. W pobliżu znajduje się szkoła podstawowa, kompleks sportowy i kino. Jest to okolica idealnych dla tych, którzy chcą cieszyć się własnym domem, nie rezygnując przy tym z wygód, jakie zapewnia mieszkanie w centrum miasta.

Cena: 330 tys. zł

 

single-family-home-1026379_1920_2.jpg

Typ nieruchomości: Dom wolnostojący

Lokalizacja: Rzeszów, ul. Akacjowa

Powierzchnia: 240 m2

Opis nieruchomości: Dom wybudowany jest w stylu nowoczesnym. Na szczególną uwagę zasługuje taras, który pełni tylko funkcję dekoracyjną domu, ale przede wszystkim użytkową, ponieważ duża ilość miejsca pozwolą na organizowanie spotkań, czy imprez towarzyskich. Duże okna zapewniają dobre doświetlenie domu.

Okolica: Dom położony jest na obrzeżach miasta z dobrym dojazdem do centrum. W okolicy znajdują się dwie szkoły oraz przedszkole, a także sklepy i galeria handlowa.

Cena: 440 tys. zł